Popis
Extrakt z výhonků ovsa Rhealba je exkluzivní objev výzkumu laboratoří A-derma.Naše hluboké znalosti týkající se kultivace ovsa Rhealba a zkušenosti získané z 20letého výzkumu vedly k objevení jedinečných a dosud nevyužitých vlastností mladého ovsa,které vznikají v prvním stádiu růstu:maximální koncentrace aktivních látek,mimořádná účinnost a velmi dobrá snášenlivost pokožky.
Účinky
Zklidňuje pokožku díky obsahu extraktu z výhonů ovsa Rhealba,který zmírňuje podráždění pokožky.
Vyživuje pokožku,snižuje její suchost a obnovuje ochrannou bariéru kůže,díky přítomnosti Filarexinu/sloučenina mastných kyselin Omega6 /a originální aktivní látky /10HDA/indukující syntézu filagrinu/Jeho vinikající snášenlivost byla prokázána a ověřena pod dermatologickým dohledem na reaktivní pleti.Účinkuje ve vrchních vrstvách epidermu..
Zmírňuje suchost pleti díky svým jedinečným hydratačním a emolienčním schopnostem/promašťující fáze 43%/
Zklidňuje podráždění epidermu,zmírňuje pocit pálení a nepříjemné pocity na pokožce.
Posiluje přirozené obranné mechanismy kůže a chrání ji před vnějším podrážděním.
Navrací pleti hebkost,jemnost a příjemný pocit.
Doplněk
Bez parfemace,konzervačních látek.
Doporučení
Formulováno pro atopickou a velmi suchou pokožku,pro miminka,děti i dospělé.
Dávkování
Naneste zvláčňující balzám Exomega 2x denně na osušenou pokožku obličeje a těla.Jemně promasírujte,u kojenců a malých dětí je toto gesto velmi uklidˇující a příznivě působí na psychiku.
|