Lékárna NA POLIKLINICE II. - hlavní stránka Rychlý kontakt: 585 313 560, info@lekarna2.cz
Lékárna NA POLIKLINICE II. - hlavní stránka
Přihlášený uživatel: nepřihlášen

AROMATICA Echinaceové bylinné kapky 50 ml

Kapky na imunitu

Balení:1 kus (50 ml)
Výrobce:AROMATICA CZ s.r.o.
Kód PDK:8594009400135
HEM:9346
DPH:20 %
Cena:78.00 Kčvčetně DPH
ks
Popis

Extrakt z byliny Echinacea purpurea je v současné době nejpoužívanějším a nejvíce prostudovaným rostlinným imunostimulátorem s klinicky prokázanými účinky. Jeho účinky byly prokázány i v kontrolovaných klinicky zaměřených pokusech s dvojí slepou kontrolou. V důsledku ověřené účinnosti, extrakt z echinaceového kořene patří mezi vůbec nejužívanější rostlinná léčiva.

Složení

Lihový extrakt z Echinacea purpurea. Tento extrakt obsahuje minimálně 40 objemových % alkoholu.

Účinky

Posiluje obranné funkce organismu při nachlazení.

Doplněk

Není určeno pro děti do 3 let. Pro děti od 3 let dávky poloviční. Případný jemný sediment není na závadu. Před upotřebením je nutno obsah lahvičky protřepat. Echinaceové kapky nejsou lékem a proto nemohou nahradit ošetření lékařem a jim doporučenou léčbu. Kapky je možno užívat i v minerální vodě nebo v jiném nápoji.

Doporučení

k celkovému posílení imunitního systému. V prevenci infekčních, zejména virových onemocnění dýchacích cest. Jako podpůrná léčba chřipkových onemocnění při počínajícím zánětu horních cest dýchacích.

Dávkování

K prevenci a posílení imunity je nutno užívat 3 x denně 20 kapek. Při nachlazení nejprve užijte 50 kapek a potom každou hodinu 10 kapek až do zmírnění potíží. 50 ml obsahuje při dodržení uvedeného dá

Provozovatel: PharmDr. Zdeněk Kroupa, Lékárna Olomouc - Holice, tel.: 603 140 453, 585 313 560, U solných mlýnů 2, 779 00 Olomouc

©2007-2012 Lekarna2.cz